logo
Startup for Startup
דוחפים את האקוסיסטם הישראלי קדימה
דוחפים את האקוסיסטם הישראלי קדימה

מגוון פודקסטים, סרטוני וידאו ומאמרים לקריאה בהתאם לסגנון התוכן והתחום שמעניינים אתכם

קורס גיוס עובדים

קורס

.

3 שיעורים

19 דק׳ קריאה

.

364 דק׳ האזנה

קורס גיוס עובדים

גיוס עובדים הוא אתגר משמעותי שעומד בפני חברה, ואחד הדברים שהכי יכולים להשפיע על עתידה: גיוס האנשים הנכונים יכול לסלול את הדרך להצלחה, בעוד שגיוס עובדים לא מתאימים עלול לגרום לבזבוז משאבים וזמן יקרים ביותר ולנווט את החברה למקומות לא נכונים. בקורס שלפניכם אספנו את התכנים שיסייעו לכם לבנות תהליך גיוס נכון, לזהות את המועמדים המתאימים ביותר עבורכם ולגייס עובדים בשלבים מתקדמים יותר.

גיוס עובדים
משאבי אנוש
קורס ניהול

קורס

.

4 שיעורים

62 דק׳ צפייה

.

5 דק׳ קריאה

.

133 דק׳ האזנה

קורס ניהול

גם אם אנחנו עובדים מצטיינים, שום דבר לא מבטיח שנהיה גם מנהלים כאלה. בניהול צוות יש לא מעט אתגרים, והרבה מהם לא קשורים למקצוע או לתחום ממנו הגענו. בקורס נדבר על האתגרים המשמעותיים ביותר שמנהלים ומנהלות חווים, כולל בניית צוות, שימור עובדים וגם פרידה מהם, ונדבר על הדרכים השונות בהן ניתן להתמודד עם האתגרים הללו, וגם על איך עוזרים לעובדים ולעובדות שלנו לצמוח תוך כדי.

ניהול
צעדים ראשונים בהקמת סטארטאפ

קורס

.

7 שיעורים

97 דק׳ צפייה

.

86 דק׳ קריאה

.

304 דק׳ האזנה

צעדים ראשונים בהקמת סטארטאפ

בעזרת יזמים ויזמות שמשתפים מהניסיון שלהם, בקורס נעבור דרך השלבים השונים של הקמה של סטארטאפ - החל מוולידציה לרעיון, דרך מערכת היחסים עם השותפים ובניית המוצר הראשון, ועד לתהליך גיוס כספים ומציאת לקוחות ראשונים. כל פרק יעסוק באתגר אחר שפוגש כל סטארטאפ בתחילת הדרך, ואיך אפשר לעבור אותו בצורה הטובה ביותר.

Pre-seed/seed
יסודות
חיפוש עבודה

קורס

.

5 שיעורים

156 דק׳ צפייה

.

36 דק׳ קריאה

.

115 דק׳ האזנה

חיפוש עבודה

תקופת חיפוש העבודה יכולה להיות לא פשוטה. התחושה שעתידנו המקצועי תלוי, פעמים רבות, באדם אחר שבוחן את יכולותינו על בסיס מסמך בן עמוד אחד, יכולה להותיר אותנו מרגישים חסרי אונים. ועדיין, ישנן הרבה פעולות שאפשר לעשות בשביל לייעל את תהליך חיפוש העבודה ולתמוך בנו בדרך למציאת התפקיד הנכון. בקורס הבא אספנו עבורכם טיפים וסיפורים אישיים של עובדים.ות ומגייסים.ות, שיסייעו לכם לנהל את תהליך חיפוש העבודה שלכם בצורה מיטבית.

חיפוש עבודה
יסודות
+1
עמוד המשרות
מאגר הסטארטאפים
קהילת הפייסבוק
AI
Early stage
Growth Stage
Ideation
Pre-seed/seed
Scale/IPO
גיוס כספים
דאטה
הנפקה
הסדרות שלנו
הצלחת לקוחות (CS)
השראה
חרבות ברזל
יסודות
מוצר
מכירות
משאבי אנוש
משפטי
ניהול
עיצוב
פיננסים
פיתוח
קו-פאונדרים
שותפויות עסקיות
שיווק
תפעול
קבלו עדכון ישר למייל ברגע שיוצא תוכן חדש בנושא

קל להגיד וקשה לעשות - פרקטיקות לניהול ביום יום

לתת פידבק באופן שוטף, לקיים פגישות אחד על אחד עם כל הצוות שלנו, לתרגל את גישת ה׳כן ו..׳ במקום ׳כן, אבל...׳ - אלו רק חלק מפרקטיקות הניהול שכל מנהל או מנהלת חדשים שומעים עליהן ללא הפסקה. ויש סיבה - אלו אכן פרקטיקות מעולות, שיעזרו למנהלים טובים להפוך למנהלים מצוינים שמובילים צוותים מצוינים.

עם זאת, לתרגם את הפרקטיקות האלה למציאות היום יומית זה קצת יותר מאתגר ממה שזה נראה. אז איך בכל זאת עושים את זה?

באירוע, שגם יהיה הקלטה של פרק פודקאסט בלייב, דריה ורטהיים תדבר עם ליאור פרנקל על איך מתרגמים את הפרקטיקות האלו לניהול בשטח, איפה זה מאתגר, ועל מה חשוב לא לוותר למרות זאת.

ליאור פרנקל הוא ראש תוכנית פיתוח מנהלים Adaptation, כתב את רב המכר ״הספר הקטן למנהל.ת החדש.ה״ ומנחה הפודקאסט ״פופקורן״. מנהל למעלה מ20 שנה, בין השאר ניהל אנשי מוצר, פיתוח ושיווק בשלושה סטארטאפים בהם היה שותף.

יצחק שדה 6, קומה 34, תל אביב

·

18:00-19:00

להרשמה >>
קל להגיד וקשה לעשות - פרקטיקות לניהול ביום יום

הקמת סטארטאפ בשוק חדש; איך בונים קטגוריה

המשמעויות של הקמת סטארטאפ בשוק רווי נראות די ברורות - מצד אחד יש תחרות שצריך להתמודד איתה, אבל מהצד השני העובדה שיש תחרות גם מעידה שיש צורך. אבל מה עושים כשרוצים לבנות סטארטאפ בשוק חדש לגמרי?

באירוע, יואב וילנר, מייסד-שותף ומנכ״ל Walnut.io ישתף מהניסיון שלו בבניית קטגוריה - איך מוצאים ועושים ולידציה לרעיון, איך מציגים את זה למשקיעים, ומה כדאי לקחת בחשבון לפני שיוצאים לדרך

·

10:00-11:00

להרשמה >>
הקמת סטארטאפ בשוק חדש; איך בונים קטגוריה
Knowledge

אם גייסתם כסף ואספתם תובנות על הדרך, אם ניהלתם פרויקט מעניין בעבודה, או אם כתבתם על התחום המקצועי שלכם ואתם חושבים שהתוכן יכול לעזור לאחרים - נשמח לשתף את הידע שצברתם

Ask

שלחו לנו שאלה בכל נושא וקבלו תשובה מהאנשים הרלוונטים ביותר

iconתשאלו אותנו הכל
icon
המייל נשלח!
נותרו: 0 מיילים לחודש. מתחדש ב-1 לחודש
סגור
icon
הפגישה נקבעה!
נותרו: 0 פגישות לחודש. מתחדש ב-1 לחודש
סגור
icon
הטופס התקבל, תודה :)
אנחנו עוברים על כל הפרטים, ובימים הקרובים עמוד הסטארטאפ יעלה למאגר שלנו.
סגור

שליחת מייל