logo

אירועים קרובים

מוזמנים להתעדכן במה שקורה אצלנו החודש ולהירשם לאחד (או יותר) מהאירועים הבאים

banner
פורום פאונדרים
בפני יזמים ויזמות עומדים אתגרים רבים ומגוונים, כמו גיוס כסף, ניהול ארגון צומח ומציאת פרודקט-מרקט פיט. האתגר הפחות מדובר, הוא האתגר האנושי: הבדידות של המייסדים בצמרת. ככל שהסטארטאפ גדל ומתפתח, עולה הצורך של היזמים והיזמות לשמוע ולהתייעץ בפתיחות עם אחרים הנמצאים במצבם - איך הם חווים ומתנהלים בתוך אותם האתגרים.
מתוך הבנה של הצורך העמוק והרצון לתת מענה לקהילה שלנו, Startup for Startup יוצאים בסדרת מפגשים מיוחדת ואינטימית עבור פאונדרים ופאונדריות בשלבי Post-A. הסדרה תכלול שלושה מפגשים (תאריכי המפגשים בהמשך הטקסט) אשר יונחו ע״י נועה מץ, פסיכולוגית מוסמכת ולשעבר שותפה בקרן ההון סיכון F2VC. במהלך השנים האחרונות נועה עבדה עם מאות יזמים ויזמות והצוותים שלהם על מיקסום ביצועים והתנהלות בתוך מציאות משתנה.
קריטריונים להשתתפות 1. פאונדרים/ות בשלבי Post-A: הפורום מיועד ספציפית לפאונדרים שעברו בהצלחה את השלבים המוקדמים של הקמת ובניית הסטארטאפ וצלחו את המיילסטון המשמעותי של גיוס שלב A. אם את/ה פאונדר/ית של סטארטאפ בשלב אחר ורוצה לקחת חלק במפגשים דומים, אפשר לכתוב לנו ב-startupforstartup@monday.com ונעדכן אותך ברגע שנפתח פורום לשלב שמתאים לך.
2. מינימום 30 עובדים: כדי לאפשר דיון מפרה ובעל ערך ככל האפשר, אנחנו מזמינים פאונדרים שבחברה שלהם 30 עובדים לפחות. הקריטריון הזה מאפשר לנו לוודא שהפורום הוא יחסית הומוגני מבחינת שלב וסוגי אתגרים.
3. כל סוגי הפאונדרים: למרות שמפגשים מסוג כזה בדרך כלל פתוחים רק לתפקיד ה-CEO, הפורום פתוח לכל סוגי התפקידים של הפאונדרים. מגוון של דעות ופרספקטיבות ייצור החלפה מעניינת של רעיונות ופתרונות, וגם יעזור להבין טוב יותר את נקודת המבט והמקום ממנו מגיעים בעלי תפקידים אחרים בארגון.

נושאי המפגשים 1. קו-פאונדרים: צלילה אל מערכת היחסים בין שותפים, ניהול אתגרים ושיתוף פרקטיקות לבנייה ושמירה על צוות פאונדרים חזק ואפקטיבי.
2. משקיעים: אסטרטגיות לניהול מערכת היחסים המורכבת מול המשקיעים בשלבי post-A, שיתוף של הצלחות, ודיון על אתגרים שנתקלתם בהם במהלך סבבי הגיוס.
3. F&F - Friends & Family: דיון על התפקיד החשוב של רשת התמיכה שלכם, איך היא יכולה להעצים אתכם ואת החברה, ומה קורה כאשר לעיתים רשת התמיכה מפסיקה לשמש כעוגן והופכת לעוד מקום בו אתם נדרשים ונדרשות ׳לחבוש את המסכה׳ ולשחק את תפקיד היזם המושלם והבטוח. למשתתפים/ות תהיה הזדמנות להתחבר עם פאונדרים ופאונדריות בשלב דומה, להחליף תובנות וליצור קשרים שיוכלו להועיל גם בהמשך הדרך.
על מנת ליצור שיח אינטימי ומפרה, נבקש מכם לחתום על NDA לפיו אתם מתחייבים שלא לשתף מחוץ לפורום אודות המידע אותו משתפים חברי הפורום במהלך המפגשים.

תאריכים ושעות המפגשים ייערכו ב29.2, 14.3, 28.3 בין השעות 10:00-12:00 (הרשמה לתוכנית משמעותה התחייבות להגעה לשלושת התאריכים).
29.02.2024 | 10:00
מאנדיי.קום, יצחק שדה 6, תל אביב
banner
יש לך רעיון לסטארטאפ - מצויין :) אבל מה השלב הבא? איך מגיעים משלב הרעיון, למצב שמקימים חברה אמיתית? באירוע נשמע על המסע של מאי פיאמנטה ונועה זילברמן בדרך להקמת הסטארטאפים שלהן, ונלמד מעמיחי אבן חן איך לוודא שאנחנו פותרים בעיה אמיתית.
06.03.2024 | 18:00
אונליין

שולחנות עגולים

יש לכם ידע שאתם רוצים לשתף עם אחרים? אתגר שנתקלתם בו והייתם רוצים להתייעץ עם אנשים שנמצאים במצב שלכם?
מוזמנים לפתוח ׳שולחן עגול׳ - ולהזמין אחרים להצטרף אליכם

צרו שולחן עגול
צרו שולחן עגול כדי להתייעץ ולשתף עם אחרים

שאלות נפוצות

לא, הרשמה אינה מהווה אישור הגעה, יש להמתין למייל שמאשר את הגעתך.

אין הגבלה למספר האירועים שניתן להירשם אליהם, אך באירועים מסוימים שהם אירועים קבועים שמתקיימים אחת לחודש למשל, ניתן קדימות לאנשים שטרם השתתפו באירועים מהסוג הזה.

זה תלוי אירוע. ישנם אירועים שככל שתרשם מוקדם יותר כך יעלה הסיכוי להגעתך, וישנם אירועים שהם ממוקדים לקהל מסוים ולכן בחירת המשתתפים תעשה על ידנו. 

אנחנו מקווים לעדכן בזמן הקרוב ביותר למועד ההרשמה, ולרוב נודיע כ-שבוע לפני האירוע. ניתן תמיד לברר איתנו במייל מה סטטוס הבקשה, ונשמח לסייע פרטנית.

תלוי :slightly_smiling_face: הרשמות לאירועים הן לרוב פרטניות, אנחנו פועלים בהתאם לכמות מוזמנים ומוזמנות (כיסאות באולם) ברוב האירועים המקום מאושר לנרשם/ת בלבד.
**באירועים של מציאת שותפים, פגישות עם משקיעים וכו׳ ניתן וצריך להגיע כמובן עם השותפים :slightly_smiling_face: ולכן מדובר במקרים חריגים.

חלק גדול מהאירועים שלנו מוקלטים, במידה ואכן האירוע יוקלט אנחנו נציין זאת בהרשמה. האירועים המוקלטים עולים לערוץ היוטיוב שלנו וגם מופיעים באתר, תחת איזור הוידאו.

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!