143: אלטרנטיב - על מכירה של חברה לחברה אחרת. אורח: אסף רפפורט

האזינו דרך האפליקציה האהובה עליכם ולחצו "Follow" או "Subscribe"

קצת על הפרק:

מה השיקולים שעומדים מאחורי ההחלטה למכור את החברה? מה אומרים בשיחה שבה מקבלים את ההצעה הראשונית? ואיך מתנהל משא ומתן בתהליך כזה?
 אם אתם איתנו כבר זמן מה, אתם בטח יודעים שרוב הפרקים שלנו מתמקדים בדרך של מאנדיי – בהצלחות, באתגרים, בתובנות ובלמידות שלנו כחברה. אבל לאחרונה עצרנו, והבנו שלצד הגדילה וההתפתחות של מאנדיי בדרכה – יש עוד הרבה דרכים למסע הזה שנקרא סטארטאפ.

לכן, החלטנו להשיק סדרה חדשה שתאפשר הצצה לעוד דרכים שבהן אפשר להתפתח ולהצליח, ובכל פרק נפגוש יזם או יזמת אחרים שיספרו לנו על המסע שלהם, ועל האתגרים וההזדמנויות שמגיעים עם הדרך בה בחרו.

השבוע, בפרק הראשון של הסדרה, אנחנו מדברים על מכירה של חברה לחברה אחרת, או אם להשתמש במונח שרובנו מכירים – אקזיט. בפרק, ליאור קרנכל מדברת עם אסף רפפורט, מייסד ומנכ״ל Wiz, על המכירה של אדאלום בה היה מייסד שותף ומנכ״ל למיקרוסופט ב-320 מיליון דולר, רק שנתיים וחצי מיום הקמתה. 

אסף שיתף בשיקולים שהובילו אותו ואת השותפים שלו בהחלטה ללכת על ההזדמנות למכירה, על הקליטה שלו ושל עובדי אדאלום במיקרוסופט וההפיכה למנכ״ל מיקרוסופט ישראל, ועל השיעורים שהוא לקח מהמסע עם אדאלום להקמה של Wiz.

שתפו את הפודקאסט:

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

עוד תוכן בנושא:

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.