75: איך הפונקציה המשפטית יכולה להפוך לגורם מניע בחברה

האזינו דרך האפליקציה האהובה עליכם ולחצו "Follow" או "Subscribe"

קצת על הפרק:

העולם המשפטי יכול לעורר הרבה רגשות בקרב אנשים כשהוא מתחבר לעולם הסטארטאפים. ובואו נודה, לרוב אלה לא יהיו רגשות מאוד חיוביים. הפונקציה המשפטית בחברה נתפסת פעמים רבות כגורם מעכב, מסבך ולעיתים אפילו כזה שחוסם משמעותית את התקדמות החברה. ובאמת, כשגייסנו את עורכת הדין הראשונה למאנדיי.קום, עמדנו בפני אותן חששות בדיוק. שנתיים אחרי אנחנו רואים את הדברים לחלוטין אחרת, כשצוות ה-Legal בחברה מוכיח לנו בכל יום מחדש איך זה לא רק שהוא אינו מאט את החברה, אלא גם מאיץ ומקדם אותה לכיוונים חדשים.

אז באיזה שלב סטארטאפ צריך לצרף לשורותיו צוות משפטי in-house? איך מנגישים את התחום המשפטי לחברה שלמה בצורה שתאפשר לה לנוע מהר יותר? ואיך יוצרים איזון נכון בין הצורך לגדר סיכונים לבין הצורך התמידי לחדש ולהיות המובילים בשוק?

השבוע אנחנו מדברים עם שירן נאווי, יועצת משפטית ראשית במאנדיי.קום, שמספרת לנו איך אפשר להסתכל על התחום המשפטי בסטארטאפ כ-Business enabler שיוצר לחברה פתרונות במקום בעיות. שירן מסבירה מהם שלושת התחומים המרכיבים את העבודה המשפטית בסטארטאפ, איך יוצרים תרבות של אמינות מול העובדים בחברה, ואיך, אם נבין את החוקים באמת (לא את חוקי המשפט, אלא את חוקי המשחק) – נוכל להפוך כל אחד מהם להזדמנות.

שתפו את הפודקאסט:

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

עוד תוכן בנושא:

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.