126: סדרת IPO 03 - מתל אביב עד נאסד״ק - איך נראה תהליך הנפקה (חלק 2)

August 9th, 2021

האזינו דרך:

מה עושים אחרי שכותבים תשקיף? איך נראית עבודה מול משקיעים בתהליך הנפקה? ומה זה בדיוק סינדיקט? 

השבוע, בפרק השלישי בסדרה שלנו על הנפקה, אנחנו מגיעים לחלק השני של סקירת ציר הזמן של תהליך הנפקה. בפרק, ליאור קרנכל מדברת עם ערן זינמן ורועי מן, המייסדים והמנכ״לים של מאנדיי.קום, על פגישות עם משקיעים ואנליסטים, בחירת הסינדיקט, יצירת וידאו לרואדשואו – ועל הרגע שאחרי שהתשקיף הופך לציבורי. הם מסבירים את המשמעות של כל שלב, משתפים איך הוא עבד אצלנו, וחוזרים לתובנות המרכזיות שלהם מהתהליך.

כיוון שמדובר בפרק עם שני חלקים, אם עוד לא האזנתם לפרק הקודם – אנחנו ממליצים להתחיל ממנו. 

126: IPO 03 - From Tel Aviv to Nasdaq - what does the IPO process looks like (part 2)

What do you do after writing the S1? How does work with investors look during an IPO? And what exactly is a syndicate? 

In our third episode of the IPO series, we reach the second part of going over an IPO timeline. In this episode, Lior Krengel talks with Eran Zinman and Roy Mann, Co-founders and CEOs of monday, about meeting with investors and analysts, choosing the syndicate, creating a roadshow video – and the moment after the S1 turns public. They explained the importance of each stage, the way it worked for us and their main insights from the process.  

Since this is a two-part episode, if you haven’t listened to the previous episode yet we highly recommend starting from it.

For more relevant episodes :

122: IPO 01 – What should you know about the IPO process?
125: IPO 02 – From Tel Aviv to Nasdaq – what does the IPO process looks like (part 1) 

המלצות לעוד פרקים

אנחנו מדברים על הסיבות מאחורי ההחלטה לערב את כל העובדים בתהליך ההנפקה. אורחים: אושרת בנימין, VP HR, ואוריאל וייס, VP Operation במאנדיי.קום עוד מידע >>

אנחנו מדברים על הדרך הטובה ביותר לגרום למשתמשים להמשיך ולהשתמש במוצר שלנו – יצירת הרגל. אורחות: מיכל לופו, Group Product Manager, וסתיו לוי, Product Manager במאנדיי. עוד מידע >>