פרק 141: איך יוצרים תוכן שעוזר לחברה לצמוח

האזינו דרך האפליקציה האהובה עליכם ולחצו "Follow" או "Subscribe"

קצת על הפרק:

איך יוצרים תוכן שמחובר ישירות לביזנס? אילו שאלות צריך לשאול את עצמנו לפני שמייצרים תוכן חדש? ואיך שינוי של כותרת עזר לנו לעלות את מספר הנרשמים למוצר ב-8 אחוז?

עבור רוב האנשים, תוכן = סטוריטלינג. מילים שכותב או כותבת שזרו יחד, או הדרך בה פרטים מסוימים קופצים לעין בתוך סיפור. אבל למרות שכולנו מעריכים סיפור טוב, כשזה מגיע למכירה של המוצר שלנו החלק האומנותי נדחק לאחור – ואנחנו צריכים להבין איך לייצר תוכן משכנע שגם יצליח להזיז את המחט. תוכן שיכול לא רק לספר סיפור טוב, אלא לדחוף קדימה את המוצר ואת החברה כולה. 

למה זה חשוב? כי תוכן פוגש סטארטאפים כמעט בכל מקום. בין אם זה במצגת למשקיעים, בפרסומת יוטיוב, במודעת דרושים או בעמוד הרשמה – תמיד נרצה לייצר תוכן שיעזור לנו לבלוט אל מול מיליארדי המוצרים והחברות האחרות שקיימים היום בשוק.

השבוע דריה ורטהיים מדברת עם יעל מילר, Content Group Manager במאנדיי. הן מדברות על איך מקימים צוות תוכן שיש לו חלק משמעותי במוצר ובקידום שלו, איך יודעים איזו פלטפורמה מתאימה לכל סוג תוכן, ולמה כדאי לגייס אנשי תוכן כבר בשלבים מוקדמים בחברה.

שתפו את הפודקאסט:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

עוד תוכן בנושא:

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.