115: איך מגדירים KPIs לצוותי CS (פרק באנגלית)

האזינו דרך האפליקציה האהובה עליכם ולחצו "Follow" או "Subscribe"

שתפו אותנו מהניסיון שלכם בתגובות:

שתפו אותנו מהניסיון שלכם:

קצת על הפרק:

איך מגדירים KPIs לצוותי CS? מה ההשלכות של בחירת ה-KPI הלא נכון? ואיך אפשר לוודא שה-KPIs שאנחנו בוחרים מכסים את כל המטרות שלנו? 

 KPIs הם מנוע הצמיחה מאחורי כמעט כל סטארטאפ. KPI מדויק יכול להגדיל רווחים ולעודד גדילה, בעוד ש-KPI לא מדויק יכול להסית את הפוקוס ממה שחשוב באמת.

השבוע, דריה ורטהיים מדברת עם תום רונן, Head of High Touch Customer Success, ועם ניר פוגל, Head of Client Services, על אחד האזורים הכי מאתגרים לקביעת KPIs – צוותי CS.
הם עוסקים בשלוש דילמות מרכזיות איתן הם מתמודדים בנושא: האם עדיף להגדיר KPIs אינדיבידואליים או צוותיים? האם כדאי לחבר את ה-KPIs לתמריצים כספיים? ומה יותר מעודד צמיחה – KPIs שנותנים אינדיקציה מיידית, או כאלו שמודדים לטווח הארוך?

*הבהרה לקראת האזנה – אנחנו יודעים ש-CS יכול להתייחס לצוותים שונים בחברות שונות. במאנדיי, כשאנחנו מדברים על צוותי CS הכוונה היא לצוותים שעוזרים ללקוח להטמיע את המוצר ולגדול איתו, ולא לשירות הלקוחות. 

— 

פרקים נוספים בנושא: 

סדרת Foundations בנושא מטריקות SaaS

פרק 28: איך מגדירים ומודדים הצלחה עם גיל הירש 

פרק 53: הובלה באמצעות KPIs עם גיל הירש

עוד תוכן בנושא:

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.