131: בקצרה - על העבודה בין מעצבים ומפתחים

September 29th, 2021

האזינו דרך:

בשונה מתפקידים אחרים בחברה, עיצוב הוא אזור שלעיתים נוצר סביבו בלבול – לא כולם חושבים שהם יודעים לתכנת, אבל לכולנו נדמה שאנחנו יודעים לדבר עיצובית ויודעים להגיד מה נראה יפה.  בתוך זה, העבודה בין מעצבים למפתחים היא לא תמיד פשוטה – למעצבים יש חזון, המתכנתים מכירים את היכולות – ובמפגש בין השניים יכול להיווצר הרבה תסכול. 

בפרק הזה של בקצרה,  אנחנו חוזרים לפרק השני שלנו ׳איך הופכים את צוות העיצוב לחלק אינטגרלי במוצר׳, שבו ליאור קרנכל דיברה עם ערן זינמן, מנכ״ל ושותף מייסד במאנדיי ועם רותם וייסמן, VP Design והמעצבת הראשונה במאנדיי. נתמקד בתובנות העיקריות שעוסקות בשיתוף הפעולה של מעצבים ומפתחים – איפה נוצרים התסכולים, מה אפשר לעשות כדי למנוע אותם, ולמה חשוב שמפתחים יכירו גם את השפה העיצובית. 

— 

פרקים נוספים בנושא: 

2: איך הופכים את צוות העיצוב לחלק אינטגרלי מהמוצר

 

131: Recap - on the cooperation of design and development

Unlike other positions, design is an area that often brings confusion. Not everyone thinks they know how to program, but we all think we can say what looks good. Within that, the work of developers and designers isn’t always simple. Designers have their vision, the programmers know the capabilities – and the meeting between the two can raise frustration. 

In this recap episode, we go back to our 2nd episode ‘how to make the design team an integral part of the product’, where Lior Krengel spoke with Eran Zinman, CEO and Co-founder, and Rotem Waissman, VP Design and monday.com’s first designer. We’ll focus on the main insights dealing with the cooperation between designers and programmers .Where the frustration is created, what can you do to avoid it, and why is it important for programmers to know our design language.

— 

More relevant episode –

2: Making the design team an integral part of the product

המלצות לעוד פרקים

אנחנו מדברים על הסיבות מאחורי ההחלטה לערב את כל העובדים בתהליך ההנפקה. אורחים: אושרת בנימין, VP HR, ואוריאל וייס, VP Operation במאנדיי.קום עוד מידע >>

אנחנו מדברים על הדרך הטובה ביותר לגרום למשתמשים להמשיך ולהשתמש במוצר שלנו – יצירת הרגל. אורחות: מיכל לופו, Group Product Manager, וסתיו לוי, Product Manager במאנדיי. עוד מידע >>