137: איך למצוא את התפקיד שהכי מתאים לנו. אורחת: אביגיל לוין, ׳מה בתפקיד׳

האזינו דרך האפליקציה האהובה עליכם ולחצו "Follow" או "Subscribe"

קצת על הפרק:

למה חשוב לשאול את עצמנו ׳מה אני רוצה לעשות׳? איך אפשר למצוא תפקיד שמתאים לניסיון שלנו במקום לנסות להתאים את הניסיון שלנו לתפקיד? ואיך ללמוד במה אנחנו טובים?

בתהליך חיפוש עבודה יש משהו שיכול להיות מאוד מבלבל, והרבה פעמים גם מלחיץ – לא פעם נמצא את עצמנו שולחים קורות חיים לכמה שיותר מקומות. כשנמצאים בתחילת הדרך המקצועית שלנו, זו כנראה באמת הדרך הכי טובה להתחיל, אבל כמועמדים עם ניסיון הדינמיקה משתנה – יש לנו הרבה יותר כח בידיים ממה שאנחנו נוטים לחשוב, ואנחנו יכולים להשתמש בכח הזה בשביל למצוא תפקיד שבאמת מתאים לנו – בלי לנסות להגמיש את קורות החיים שלנו בשביל תפקיד שאנחנו בכלל לא בטוחים שאנחנו רוצים.

השבוע, ליאור קרנכל מדברת עם אביגיל לוין, Head of Ecosystems בקרן Samsung NEXT ומגישת הפודקאסט ׳מה בתפקיד׳, שנותן מבט מבפנים על תפקידים שונים בהייטק ועל הדרכים האפשריות להגיע אליהם. הן משתפות בכלים פרקטיים למציאת התפקיד שהכי מתאים לנו, ומדברות גם על האופציות העומדות לרשותנו כדי להתאים את התפקיד הנוכחי שלנו ליכולות שלנו.

***

חודש נובמבר ב-Startup for Startup מוקדש כולו להתאמה שבין עובד למקום עבודה. לאורך כל החודש התכנים בפודקאסט, בקהילה, באירועים ובאתר שלנו יעסקו בנושאים שקשורים לחיפוש עבודה וגיוס עובדים, ובהתאמה שבין חברה לעובדים פוטנציאליים. מוזמנים להיכנס ל-startupforstartup.com לעוד פרקים, אירועים וכתבות בנושא.

 

— 

פרקים נוספים בנושא:
79: כל מה שרצינו שתדעו על קורות חיים 

26: איך יצרנו תהליך ראיונות שעובד לנו על בסיס כישורים ולא על בסיס ניסיון 

שתפו את הפודקאסט:

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

עוד תוכן בנושא:

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.