189: תובנות מגיוס הכסף הראשון באדאלום עם אסף רפפורט, Wiz

האזינו דרך האפליקציה האהובה עליכם ולחצו "Follow" או "Subscribe"

קצת על הפרק:

איך נראה תהליך גיוס הכסף הראשון באדאלום? למה היזמים לא רצו לגייס מקרן הון סיכון? ומה אפשר ללמוד מהסיפור שלהם על בניית מערכות יחסים עם משקיעים? 

בפרק הראשון ששחררנו ב2022, ליאור קרנכל דיברה עם אסף רפפורט, מייסד שותף ומנכ״ל Wiz על מכירה של חברה לחברה אחרת. זה היה פרק של שעה, ואסף שיתף בו בשיעורים שלמד מהמכירה של החברה הקודמת שהקים – אדאלום – למייקרוסופט. מה שאתם כנראה לא יודעים, זה שהשיחה המקורית שהקלטנו עם אסף ארכה שעתיים וחצי, ומתוכן לקחנו רק את התוכן שהיה רלוונטי לנושא – ועל רצפת חדר העריכה נותרו עוד הרבה שיעורים ותובנות שאסף שיתף בהן מהדרך שלו. 

אז לכבוד הפרק האחרון של השנה, רצינו לחזור לאחד החלקים האלו, שבו אסף סיפר על תהליך גיוס הכסף הראשון לאדאלום – מהרגע שהם החליטו להקים סטארטאפ, ועד הרגע שהם התחילו לעבוד עם המשקיעים הראשונים. זה סיפור שאפשר לקחת ממנו הרבה על כמה חשוב להשאיר ראש פתוח ולא לבוא מקובעים לא, החלטה, על בניית מערכות יחסים מבוססות אמון עם משקיעים, ועל מתי היתרונות של צוות מייסדים הומוגני יכולים להפוך לחיסרון.

שתפו את הפודקאסט:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

עוד תוכן בנושא:

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.