116: על השותפות של מייסדי מאנדיי.קום

May 25th, 2021

האזינו דרך:

מה גורם לשותפות של ערן זינמן ורועי מן לעבוד? 

מציאת השותף הנכון היא אחד הדברים הכי מאתגרים בתהליך הקמה של סטארטאפ. מעבר לעובדה שככל הנראה תבלו הרבה יותר זמן עם השותף או השותפה שלכם מאשר עם בן או בת הזוג, בסופו של דבר מדובר במערכת יחסים לכל דבר ועניין – גם אחרי שמוצאים את האדם הנכון, אם לא נעבוד עליה יהיה קשה להחזיק מעמד לאורך זמן.

השבוע, ליאור קרנכל דיברה עם רועי מן וערן זינמן, המייסדים של מאנדיי.קום, על השותפות שלהם, שלמעשה מהווה את הבסיס לגדילה ולצמיחה של החברה ממש מתחילת הדרך ועד היום. ליאור הציגה להם שאלות שאספנו מחברי קהילת הפייסבוק שלנו Startup for Startup. בשיחה כנה ופתוחה, הם מספרים  על הרגע שבו החליטו להפוך לשותפים (ספוילר – זה קשור לחתונה של ערן), על הדרך בה הם פותרים מחלוקות, על האופן שבו החליטו על חלוקת התפקידים ביניהם, ולמה השנה הפכו ל-Co-CEOs.

116: On the partnership of monday.com’s founders

What makes Eran Zinman and Roy Mann’s partnership successful? 

Finding the right partner is one of the most challenging things in founding a company. Other than the fact that you’ll probably spend more time with your partner than with your significant other, it is a relationship in every way – even after finding the right person, it’ll struggle to last if you don’t keep working on it. 

This week, Lior Krengel spoke with Roy Mann and Eran Zinman, the Co-founders of monday.com, about their partnership. Lior presented them with questions we gathered from our Startup for Startup community on Facebook and asked them to answer. They share the moment they have decided to become partners (spoiler – it’s related to Eran’s wedding). What is their way of resolving disputes. The process of deciding on their position in the company, and why this year they became Co-CEOs.

המלצות לעוד פרקים

אנחנו מדברים על הסיבות מאחורי ההחלטה לערב את כל העובדים בתהליך ההנפקה. אורחים: אושרת בנימין, VP HR, ואוריאל וייס, VP Operation במאנדיי.קום עוד מידע >>

אנחנו מדברים על הדרך הטובה ביותר לגרום למשתמשים להמשיך ולהשתמש במוצר שלנו – יצירת הרגל. אורחות: מיכל לופו, Group Product Manager, וסתיו לוי, Product Manager במאנדיי. עוד מידע >>