128: איך עושים קיקאוף למוצר חדש

August 17th, 2021

האזינו דרך:

מה המשמעות של קיקאוף? למה צריך לשכנע אנשים בכדאיות של הפרויקט שלי? ולמה לא כדאי לוותר על קיקאוף – גם כשזה מאוד מפתה?

במאנדיי, כל עבודה על פיצ׳ר או פרויקט חדש מתחילה בפגישת קיקאוף – סשן במהלכו האדם שמוביל את הפרויקט – ה-owner שלו, מציג אותו בפני כל שאר הצוות – ומסביר למה אנחנו עושים את זה, מה ההזדמנויות שזיהינו ומה האתגרים שאנחנו צופים בהמשך.

לכאורה, נשמע כמו עוד פגישה ביומן. בפועל, הפגישה הזו מאפשרת לגייס את כל הצוות לעבודה משותפת, לייצר תמונה ברורה של מה תהיה הצלחה בפרויקט, ולא פחות חשוב – לקבל פידבק מכל שאר האנשים הנוגעים לפרויקט, ולחבר בין החזון של מי שמוביל אותו לערכים של החברה. השבוע דריה ורטהיים מדברת עם ערן הלפט, Product Group Lead, וספי קלר, Product Manager במאנדיי, על איך עושים קיקאוף – מה הוא כולל, למה חשוב להתייחס בתהליך, מי האנשים שצריכים לקחת בו חלק, ואיך מפיקים ממנו את המירב.

תגללו מטה בעמוד כדי לראות טמפלייט למצגת קיקאוף (או לחצו כאן לפתיחה בלשונית חדשה)

— 

פרקים נוספים בנושא:
פלייליסט בנושא פרודקט 

128: How to kickoff a new product

What does kickoff mean? Why should I convince others of the relevance of my project? And why shouldn’t you give up on holding a kickoff – even when it’s very tempting?

In monday, every work on a new feature or project starts with a kickoff meeting. It’s a session where the owner of the project presents it to the rest of the team – explaining the opportunities and challenges we identified.

It sounds like just another meeting, right? This meeting enables us to build a joint motivation with the team and create a clear picture of what counts as a success. Most importantly, receive feedback from all the project stakeholders, and connect the project leader’s vision with the company values.  

This week Darya Wertheim spoke with Eran Helft, Product Group Lead and Sefi Keller, Product Manager in monday. they spoke about the structure of a kickoff, who the relevant stakeholders are, and how to make the most out of it. 

Scroll down for a kickoff presentation template (or click here to open externally)

For more relevant episodes:

Our product playlist

המלצות לעוד פרקים

אנחנו מדברים על הסיבות מאחורי ההחלטה לערב את כל העובדים בתהליך ההנפקה. אורחים: אושרת בנימין, VP HR, ואוריאל וייס, VP Operation במאנדיי.קום עוד מידע >>

אנחנו מדברים על הדרך הטובה ביותר לגרום למשתמשים להמשיך ולהשתמש במוצר שלנו – יצירת הרגל. אורחות: מיכל לופו, Group Product Manager, וסתיו לוי, Product Manager במאנדיי. עוד מידע >>