אורי שפירא , CEO EurekaWorld

אורי שפירא מייסד, מנהל פיתוח ופדגוגיה מומחה לעיצוב ולפיתוח של למידה מתוקשבת, ובעברו מנכ“ל שתי חברות לפיתוח לומדות ולמידה מתוקשבת. בשנים האחרונות הוא מקדיש את מרב זמנו לפיתוח של תכניות ללימוד יסודות התכנות ומשחקי מחשב כמו כן הוא עוסק בהעברת הקורסים לפיתוח אפליקציות ומשחקי מחשב, והשתלמויות בפסג"ה ללימוד המוצר.

שיפור מיומנויות למידה, תרגול יזמות וקבלת החלטות, שיפור מיומנויות חברתיות ופיתוח כישורים טכנולוגיים שבוגרי מערכת החינוך כה זקוקים להם כיום.

המסע שלנו במערכת החינוך איננו המסע על הדרך המהירה וגם לא תמיד בדרך הקלה. המסע דורש פיתולים, יציאות דרך הדלת וחזרה מסדק החלון. ציור מחדש של הקופסאות כדי שנדע ממה אנחנו יוצאים ולאן אנחנו פונים.
למידה מתמדת ושינוי מתמיד שלנו כיזמים ומיזם. אבל מעל הכל מדובר במסע מרתק של תלמידים שצמאים ללמוד אחרת וצוותי מורים ומנהלים שמחפשים דרכים חדשות ללמידה במילניום השני ובעיקר שני יזמים אשר הולכים לישון עם חיוך אווילי על הפנים וקמים השכם בבוקר ליום חדש של עשיה ואתגר כי יש עוד כל כך הרבה ללמוד ולגלות, לחקור ולפתח, לשנות ולהשתנות, לצמוח ולהצמיח ובעיקר עוד מיליון עיניים מחייכות המחכות מעבר לדלת הסתרים הבאה לגלות מה הפעם הכנו בהפתעה.

ליצירה קשר, ניתן להשאיר הודעה כאן