שיעור אחד שלמדתי על ולידציה למוצר

Startup for Startup

הוויז׳ן שלנו מאוד גדול אבל בסופו של דבר התחלנו מMVP שאמרנו אוקיי, אנחנו מבינים שאנשי מכירות מבזבזים חלק ניכר מהיום שלהם בלהתכונן לפגישות. אז בעצם מה שאנחנו עושים אנחנו אוספים מידע מהמון המון מקורות מידע, מנתחים אותו, ומספקים להם את שורה התחתונה לקראת מה שהם צריכים לדעת לקראת הפגישות שלהם.

הייתה לנו הנחה שפעלנו לפיה ופיתחנו ופשוט לא סתרנו אותה מספיק מהר, שהיום היינו יכולים לסתור את זה בכמה ימים. אמרנו, יש לנו דרך לעזור להם לייעל את תהליך ההכנה ולעשות את זה בצורה שהיא אוטומטית. בהתחלה מה שפיתחנו היה סוג של כזה ׳בריף און דמנד׳, וגילינו מהר מאוד שקודם כל אנשים לא רוצים לעשות שום פעולה אקטיבית, וגם כשאני מדבר על לעבוד אני מדבר על לרשום שלוש שניות אימייל של אדם שנפגשים איתו. 

כל המעבר הזה מהעובדה שאיש המכירות צריך לעבוד אקטיבית לעובדה שהוא מקבל את זה פסיבי אני חושב שזה היה הטרנזישן המאוד גדול במה שעשינו. הבנו שפה אנחנו מייצרים את הערך ופיתחנו מהר מידי משהו שלא הבנו שאין בו צורך, או שהוא לא חלק מה׳דיי טו דיי׳ של אנשי המכירות. תמיד יכול להיות יותר גולמי ממה שפיתחת ותמיד זה יכול להיות ידני יותר ותמיד זה יכול להיות פשוט יותר, גם זה אומר שאתה שולח לאנשים PDF. לפני שיוצאים לפיתוח חייבים חייבים חייבים להוכיח את הערך ואת זה אנחנו למדנו על בשרנו בדרך הכי קשה שיכולה להיות.

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.