52: ריסלרים - או, איך בוחרים את השותף הנכון?

האזינו דרך האפליקציה האהובה עליכם ולחצו "Follow" או "Subscribe"

שתפו אותנו מהניסיון שלכם בתגובות:

שתפו אותנו מהניסיון שלכם:

קצת על הפרק:

לפני שנה הקלטנו את פרק מספר 14, על מנוע הצמיחה שעדיין לא פיצחנו – שותפויות עסקיות. שהיה אז צוות של ארבעה ומאז הפך למחלקת השותפויות במאנדיי.קום המכיל שניים-עשר אנשים וארבעה צוותים שונים: ריסלרים, שותפויות טכנולוגיות, שותפויות אסטרטגיות ו-שותפויות אקדמיות. ויעד מכירות של 25$ מיליון לשנת 2020.

הפרק נתמקד בערוץ הריסלרים – חברות חיצוניות שמוכרות את מאנדיי.קום עבורנו. ההזדמנות כאן גדולה – התרחבות לשווקים חדשים והגדלת התפוצה של המוצר. אך גם האתגר – איך משלבים חברה חיצונית בתרבות של מאנדיי.קום? איך בוחרים את הצ׳אנלים הנכונים עבורנו? איך מוודאים שריסלר מייצג אותנו באותו האופן שהיינו מייצגים את עצמנו? איך יוצרים סנכרון בין הצ׳אנלים לכוח המכירות הפנימי שלנו? ועוד.

השבוע מצטרף אלינו אופיר פנסו – מנהל צוות הריסלרים במאנדיי.קום. אופיר לוקח אותנו דרך תהליך בניית השותפות עם ריסלר – החל משלב האיתור והגיוס, דרך תהליך אימון הריסלרים ועד שימור מערכת היחסים עם הריסלר לאורך זמן : ״פרטנר פעיל ב100% זה פרטנר שכבר מכיר את המערכת, את השפה, מכיר אותנו. הוא נהיה חלק מהתרבות שלנו והתרבות שלנו נדבקה בו – זה מה שאנחנו מחפשים לראות.״

עוד תוכן בנושא:

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.