62: עקרונות לעיצוב בפשטות 00

February 25th, 2020

האזינו דרך:

זה הפרק הראשון במיני סדרה הראשונה (!) שאנחנו משיקים, שתעסוק בעיצוב וביכולת שלנו להנגיש באמצעותו דברים בצורה פשוטה.

יצירה של חוויה פשוטה למשתמש היא עקרון מנחה בכל דבר שאנחנו עושים. את ההבנה הזו זיקקנו לשישה כלים שמלווים אותנו בכל תהליך שאנחנו ניגשים אליו. הפרק הזה אמנם מדבר על עיצוב, אבל פונה לכל מי שעוסק בבנייה ובפיתוח של מוצרים ותוכן, ומתעניין בהעברת מסרים בצורה ברורה וקלה.

בפרק המבוא בסדרה מתארחים רותם וויסמן, Head of Design, ויבגני קזינץ, Product Design Lead במאנדיי.קום. הם סוקרים את ששת הכלים הללו:

1. לספר סיפור

2. להבין את הבעיה

3. לזקק את המהות

4. להכיר את המדיום

5. לדבר עם בני אדם

6. לחלום בלי גבולות

בפרקים הבאים בסדרה רותם ויבגני יארחו מעצבים נוספים ממחלקת העיצוב במאנדיי.קום, ויחד איתם יעמיקו בכל אחד מהכלים האלה.

“המטרה שלנו היא לקחת דברים ולהפוך אותם לפשוטים – זה בא לידי ביטוי בתהליכים, בעיצוב עצמו, באינטראקציות עם אנשים, וביכולת שלנו לעבד תוכן ולהעביר אותו הלאה. כל יום אנחנו לוקחים דברים ומנסים להפוך אותם לנעימים, קלים לעיכול וכאלה שכולם יוכלו להתחבר אליהם ולהבין אותם. לכן מבחינתנו, המהות של עיצוב – זה לעשות את זה פשוט.״ (רותם וויסמן)

Launching a mini-series – The six values for simple (but not simplistic) design

This is the first episode in our first mini-series! Which will focus on… Design! 

Creating simple experiences for users is a guiding principle in everything we do. Kicking off the series are Rotem Weissman, Head of Design, and Evgeniy kazinec, Product Design Lead. They talk about the six values of design that we follow in each new process we approach. They are introducing these values:

  1. Tell a story
  2. Understand the problem
  3. Crystallize the essence
  4. Know the medium
  5. Talk to humans
  6. Dream without boundaries

In the next episodes of the series, Rotem and Evgeniy will host different speakers from our Design department and dive into each of these values.

המלצות לעוד פרקים

אנחנו מדברים על הסיבות מאחורי ההחלטה לערב את כל העובדים בתהליך ההנפקה. אורחים: אושרת בנימין, VP HR, ואוריאל וייס, VP Operation במאנדיי.קום עוד מידע >>

אנחנו מדברים על הדרך הטובה ביותר לגרום למשתמשים להמשיך ולהשתמש במוצר שלנו – יצירת הרגל. אורחות: מיכל לופו, Group Product Manager, וסתיו לוי, Product Manager במאנדיי. עוד מידע >>