השמעה חוזרת: 28 - איך מגדירים ומודדים הצלחה. אורח: גיל הירש

האזינו דרך האפליקציה האהובה עליכם ולחצו "Follow" או "Subscribe"

שתפו אותנו מהניסיון שלכם בתגובות:

שתפו אותנו מהניסיון שלכם:

קצת על הפרק:

״הקאלצ׳ר שרצינו לייצר הוא בעצם שאנשים בתוך צוותים יכולים לקבל החלטות לבד והם מונעים לא ממה שאנחנו או מישהו בחברה אמר להם לעשות, אלא מתוך מקום אמיתי של הצלחה. והבנו שאם אנחנו מגדירים מהי הצלחה לצוותים, אנחנו לא צריכים להגיד להם מה לעשות, אני גם לא צריך כל יומיים לבוא ולדבר איתם בשביל לוודא שהם עושים את הדבר הנכון כי הסכמנו כבר איך נראית ההצלחה והם יודעים בעצמם אם הם הצליחו או לא, הם לא צריכים לבוא אליי כדי שאני אהיה השופט ואני אגיד הצלחתם לא הצלחתם או נראה לי או לא נראה לי, זה כבר לא שאלה״

את הציטוט הזה אמר ערן זינמן, מנכ״ל ומייסד-שותף במאנדיי, בקטע מתוך פרק 28 שבו דיברנו על איך מגדירים ומודדים הצלחה. אנחנו בחודש שמוקדש כולו לנושא של כשלונות ולמידה מטעויות, וכל התכנים שלנו בקהילה, בפודקאסט וגם באתר מוקדשים לנושא הזה. כיוון שכשלונות הם לא עניין שחור או לבן, חשוב לדעת להגדיר מה ייחשב עבורנו כישלון – ומה ייחשב כהצלחה.

השבוע אנחנו חוזרים לפרק 28 שבו ליאור קרנכל דיברה עם ערן ועם גיל הירש, מנכ״ל ומייסד-שותף בStream elements שבין היתר גם ליווה את מאנדיי בתהליך הגדרת המדדים שלנו. גם היום, כשאנחנו כבר חברה ציבורית, אחד הדברים הראשונים שתופסים את העין במשרדים שלנו הוא כמות המסכים שפזורה במרחב. כל מסך מקרין נתונים, מספרים וגרפים המשקפים את ה-KPIs שלנו. המדדים האלו הם תוצר של תהליך חשיבה מעמיד ומתמשך, והם לא פחות מקריטיים להצלחה של חברה. ליאור, ערן וגיל שיתפו באיך ומתי ניגשים למשימת הדיוק של אותן הגדרות הצלחה, למה הן כל כך חשובות, ומה מתאפשר כאשר התהליך הזה נעשה כמו שצריך.

פרקים נוספים בנושא:

53: הובלה באמצעות KPI’s. אורח: גיל הירש

עוד תוכן בנושא:

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.