השמעה חוזרת: 25 - פרודקט מרקט פיט. אורח:אבישי אברהמי

September 14th, 2021

האזינו דרך:

למה הגעה לפרודקט מרקט פיט כל כך חשובה? איך יודעים שהגענו לשם? ומה Wix עברו בדרך להגעה לפרודקט מרקט פיט?

 

״הנרי פורד אמר פעם שאם הוא היה מקשיב ללקוחות שלו הם כולם היו רוצים סוסים יותר מהירים, ולא מכוניות. אבל כשאתה מדבר עם הלקוחות שלך והם לא מתלהבים שיהיה להם אפליקציה, אתה אידיוט אם אתה מפתח אותה.״

את הציטוט הזה אמר אבישי אברהמי, המנכ״ל והמייסד של Wix, בפרק 25 שבו דיברנו על פרודקט מרקט פיט – התאמה בין מוצר לשוק. זה נושא קריטי להצלחה ולצמיחה של כל חברת סטארט-אפ, ויש מחקרים שמצביעים עליו  כאחת מהסיבות המרכזיות שסטארטאפים לא מצליחים.

השבוע אנחנו רוצים לחזור לאחד הפרקים המוקדמים שלנו, שמדבר על הנושא הכל כך מהותי הזה. בפרק, ליאור  קרנכל דיברה עם אבישי ועם רועי מן, מנכ״ל ושותף-מייסד במאנדיי. הם דיברו על האתגרים בהגעה לפרודקט מרקט  פיט, איך מזהים כשמגיעים לשם, ולמה זה כל כך חשוב. 

 

Rebroadcast: 25 - Product Market Fit. Guest: Avishai Abrahami

Why is it so important to reach Product-Market fit? How can we tell we reached it? And what did Wix’s journey to it look like? 

“Henry Ford once said that if he had listened to his customers they would all request faster horses and not cars. But when you talk to your users and they don’t sound enthusiastic about having a certain app, you’re an idiot for creating one”.  

This quote was said by Avishai Abrahami, CEO and Founder of Wix in episode 25 where we discussed product-market fit. This topic is crucial for the success of every startup company, and some research points to it as one of the main reasons for a startup’s failure. 

This week we’d like to go back to one of our earlier – and most successful –  episodes, where we dug deep into this important subject. In the episode, Lior Krengel spoke with Avishai and Roy Mann, CEO and Co-Founder at monday. They discussed the challenges in reaching product-market fit, how to know when you got there, and why it is so important.  

המלצות לעוד פרקים

אנחנו מדברים על הסיבות מאחורי ההחלטה לערב את כל העובדים בתהליך ההנפקה. אורחים: אושרת בנימין, VP HR, ואוריאל וייס, VP Operation במאנדיי.קום עוד מידע >>

אנחנו מדברים על הדרך הטובה ביותר לגרום למשתמשים להמשיך ולהשתמש במוצר שלנו – יצירת הרגל. אורחות: מיכל לופו, Group Product Manager, וסתיו לוי, Product Manager במאנדיי. עוד מידע >>