191: אלטרנטיב - ממוצר חינמי למכירות לאנטרפרייז עם שלומי בן-חיים, Jfrog

האזינו דרך האפליקציה האהובה עליכם ולחצו "Follow" או "Subscribe"

קצת על הפרק:

איך מוכרים למפתחים? איך בונים מוצר בשוק שעוד לא קיים? למה המייסדים של ג׳ייפרוג לא וויתרו למרות שלא הצליחו למצוא השקעה במשך חמש שנים?

המעבר ממוצר חינמי למכירות בכלל, ולאנטרפרייז בפרט – הוא אתגר שלא מעט חברות נתקלות בו, ורבות לא מצליחות לצלוח. אם נחשוב על זה רגע – האם יש איזה שהוא שירות שוואטסאפ או טוויטר יכולות להציע, שיגרום לנו להסכים לשלם על השימוש בהן?

האתגר הזה היה גם חלק מהמסע של ג׳ייפרוג, לצד לא מעט אתגרים אחרים. אם למנות כמה מהם –  הם בנו מוצר בשוק שעוד לא היה קיים, הקהל שהם כיוונו אליו היה מפתחים, והם לא הצליחו לגייס השקעה במשך חמש שנים. ולמרות כל זאת, היום – 14 שנים אחרי שהתחילו – הם מוכרים לפורטפוליו של 7000 חברות שמעל ל-60 אחוז מהן חברות אנטרפרייז. אז איך הם עשו את זה? 

השבוע בסדרת אלטרנטיב, דריה ורטהיים מדברת עם שלומי בן חיים, מנכ״ל ומייסד-שותף בג-Jfrog על המסע שעשו והמעבר ממוצר חינמי מבוסס קוד פתוח למכירות לאנטרפרייז. שלומי שיתף באיך להשתמש בוויראליות ככלי ולמה היא לא המטרה, איך מנגישים את הערך למקבלי ההחלטות בחברות, ובמה קרה כשהוא הסביר לאוסטרלים על המשמעות מאחורי השם של החברה. 

שתפו את הפודקאסט:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

עוד תוכן בנושא:

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.