78: על איך הפכנו מ-Dapulse ל- monday.com

July 7th, 2020

האזינו דרך:

בנובמבר 2017, דהפאלס הפכה באופן רשמי למאנדיי.קום. מהלך לא טריוויאלי, בהינתן שלחברה באותה תקופה היו הכנסות של 17 מיליון דולר ו-17 אלף לקוחות משלמים. היו לנו את כל הסיבות שבעולם לא להחליף שם: החברה צמחה, השם דהפאלס כבר היה מוכר, וכל הצעה קודמת לשינוי שם התקבלה עם המון התנגדות מהסביבה. ועדיין, למרות כל החששות והפחד מהשינוי המהותי, המהלך התברר כאחד הדברים הטובים שיכולנו לעשות עבור החברה.

״אני יודע שזה פסיכולוגי, אבל אני מרגיש שאין היום שום דבר שעוצר אותי. דהפאלס הייתה חברה קטנה, ומאנדיי.קום היא חברה גדולה. אז אם פעם הייתי מתנצל על דברים שאני עושה כי זה הרגיש לי לא מתאים לחברה, היום כבר אין לי שום מגבלה.״ (ערן זינמן)

מה השיקולים שצריך לקחת בחשבון כשבוחרים שם חדש? איך מתמודדים עם כל החששות וההתנגדויות למהלך? ואיך עוזרים ללקוחות ולעובדים לקבל את השינוי?

השבוע אנחנו מדברים עם רועי מן וערן זינמן, המייסדים של מאנדיי.קום, על תהליך שלקח מעל שנה שבסופו הפכנו למאנדיי.קום. רועי וערן מספרים איך השתמשנו בדאטה כדי לגבות את הבחירה בשם, מה עושים כשהמשקיעים לא ממש עפים על השם החדש, ואיך שינוי קטן במינוח – מ-Rebranding ל-Renaming – הפך את כל התהליך לפשוט ואפשרי.

In November 2017 dapulse officially became monday.com. A nontrivial move, given that at the time the company already had 17 thousand paying customers was making $17M in revenue. We had plenty of reasons not to change our name: we were growing, we became pretty known for the name Dapulse, and all previous suggestions for a name change were received with a lot of resistance. And still, despite all the concerns from this massive change, the move turned out as one of the best things we could do for the company.

“I know this is psychological, but I feel that nothing stops me today. dapulse was a small company, and monday.com is a big company. So if I used to apologize for things I did because it didn’t feel right for the company, today I have no limits.” (Eran Zinman)

What factors do you need to consider when choosing a name? How do you handle all the concerns and objections if you do change your company name? And how can you help customers and employees accept this change?

This week we are talking with Roy Mann and Eran Zinman, monday.com’s founders, about a more than a year-long process that in the end of which we turned from dapulse into monday.com. Roy and Eran share how we used data to back our name choice, what to do when the investors aren’t really into the new name, and how a small change in the terminology – from “Rebrand” to “Rename” – made the entire process much simpler.המלצות לעוד פרקים

אנחנו מדברים על הסיבות מאחורי ההחלטה לערב את כל העובדים בתהליך ההנפקה. אורחים: אושרת בנימין, VP HR, ואוריאל וייס, VP Operation במאנדיי.קום עוד מידע >>

אנחנו מדברים על הדרך הטובה ביותר לגרום למשתמשים להמשיך ולהשתמש במוצר שלנו – יצירת הרגל. אורחות: מיכל לופו, Group Product Manager, וסתיו לוי, Product Manager במאנדיי. עוד מידע >>