179: בקצרה - חמש תובנות מסגירת סטארטאפ

האזינו דרך האפליקציה האהובה עליכם ולחצו "Follow" או "Subscribe"

קצת על הפרק:

מה החשיבות של השוק שבו עושים וולידציה למוצר שלנו? איך קשר בין מייסדים יכול להשפיע על סטארטאפ? מה כדאי לשאול לפני שמשיקים את המוצר שלנו? ואיך כל השאלות האלו יכולות להוביל לסגירה של סטארטאפ? 

על כל יוניקורן חדש או מכירה מצליחה של חברה, יש עשרות סטארטאפים שנסגרים לפני שהגיעו לנקודה הזו. כשמדברים על מסע יזמי, כישלון הוא חלק בלתי נפרד, והוא למעשה הסיפור של כל יזם – בין אם מדובר בטעות שנעשה לאורך הדרך ותוקנה, או בסטארטאפ שנסגר.

רגע לפני יום כיפור, רצינו לנצל את ההזדמנות כדי לדבר גם על טעויות – ודברים שפחות עובדים כשמקימים סטאטראפ. אז לצורך זה חזרנו לשני פרקים קודמים שלנו, פרק 148 שבו דיברנו עם יוני לוין, היום R&D Tech Lead במאנדיי, על השיעורים שלמד מסגירת הסטארטאפ שלו. הפרק השני היה פרק 36, שבו דיברנו עם ערן הלפט, Product Group Leader במאנדיי, ועם ערן זינמן, על מה עושים רגע אחרי שסוגרים את החברה שלכם. מכל פרק לקחנו טעויות מרכזיות שהם עשו במהלך המסע של הסטארטאפ שלהם, ומה הם למדו מזה.

שתפו את הפודקאסט:

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

עוד תוכן בנושא:

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.