97: יסודות - SaaS Metrics 07: משלימים את ארגז הכלים

December 29th, 2020

האזינו דרך:

מה צריך להיות היחס בין הוצאות השיווק להכנסות מהמכירות? האם המרה של 3% ללקוחות משלמים זה הרבה או מעט? ואיך בודקים האם המשתמשים באמת אוהבים את המוצר שלנו?

בפרק השבוע ליאור וערן מדברים על מספר מטריקות, שביחד עם המטריקות מהפרקים הקודמים משלימות את סט הכלים הבסיסי של חברת SaaS, והן: Conversion to payment, Magic number, Rule of 40 & Engagement.

Foundations - SaaS Metrics 07: Completing the metrics toolkit

What should the ratio between marketing spend and sales income be? Is a conversion rate of 3% low or high? And how can you know if the users actually love your product?

In the 7th episode of Foundations, Lior Krengel and Eran Zinman talk about a few other metrics, that together with the metrics we discussed in the previous episodes, complete the basic set of tools for every SaaS company: Conversion to payment, Magic number, Rule of 40 & Engagement.

המלצות לעוד פרקים

אנחנו חוזרים לפרק 78, בו דיברנו על ההחלטה לשנות את השם שלנו מ-Dapulse, למאנדיי. אורחים: רועי מן וערן זינמן, מנכ״לים ושותפים-מייסדים במאנדיי.קום. עוד מידע >>

אנחנו חוזרים לפרק 25, בו דיברנו עם אבישי אברהמי על החשיבות של פרודקט מרקט פיט. אורח: רועי מן, מנכ״ל ושותף מייסד במאנדיי ואבישי אברהמי, מנכ״ל ומייסד Wix. עוד מידע >>