12: איך מפחיתים סיכון בגיוס כספים ממשקיעים

האזינו דרך האפליקציה האהובה עליכם ולחצו "Follow" או "Subscribe"

קצת על הפרק:

במסגרת הפגישות שאנחנו עורכים עם יזמים כחלק מהיוזמה סטארטאפ פור סטארטאפ, יש נושא אחד שעולה שוב ושוב – גיוס כספים ממשקיעים

ממי מגייסים? מתי מגייסים? איך מנהלים את התהליך הזה נכון? כמה לבקש? מה שווי החברה? איך אמורה להראות המצגת? איך אפשר להבין מה הפידבק של המשקיעים? מי אמור להגיע לפגישה? מה אפשר לשאול? מה כדאי לשאול? כמה רחוק לחלום? כמה פרקטי להיות? האם לספר על האתגרים? איך להגיד את האמת מבלי לפגוע בסיכויי ההשקעה? ועוד, ועוד, ועוד.

אין לזה סוף.

אין לזה סוף, כי אין אמת אחת, כי אין תורה מסיני, כי זה רחוק מלהיות מדע טילים. וכי בכל יום יזמים ויזמות חדשים וחדשות יוצאים למסע הזה – מלאי אמביציה, אומץ ויצירתיות. ועם ניסיון מועט עד אפסי במפגש עם משקיעים.

את הפרק הזה הקלטנו יחד עם רועי מן, מנכ״ל ושותף מייסד במאנדיי.קום, בכדי לאפשר גם ליזמים שאינם מגיעים לפגישה אישית איתנו להבין איך אנחנו מסתכלים ומדברים על גיוס כספים ומה למדנו מגיוס של 84 מיליון דולר בארבעה סבבים על פני חמש שנים. הקלטנו אותו גם כדי שיזמים שמגיעים לפגישה יוכלו להאזין לו מראש ולהגיע ׳מוכנים׳ כך שנוכל להתמקד בשיחה על האתגרים הספציפיים שעומדים בפניהם.

 

לינק למצגת שמלווה את הסשן שאנו מעבירים על הנושא: https://drive.google.com/file

 

שתפו את הפודקאסט:

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

עוד תוכן בנושא:

הניוזלטר שלנו

הירשמו וקבלו עדכונים על פרקים חדשים, כתבות, אירועים ועוד הפתעות!

רוצים לקחת חלק בשיתוף ידע?

אם גם אתם רוצים להצטרף למשימה שלנו להעשיר את האקוסיסטם בידע ותובנות, אם אתם רוצים לשאול אותנו משהו, אם אתם מרגישים שיש משהו שעזר לכם וכולם צריכים לדעת, נשמח לשמוע.