44: סרטוני ויז׳ן - איך אנחנו ממחישים את עתיד המוצר

September 2nd, 2019

האזינו דרך:

מכירים את זה שאתם רואים משהו בסרט מדע-בדיוני ואז הוא הופך להיות המציאות? בסרטי מדע בדיוני רואים את זה כל הזמן – הדמיות בתנועה, ממשקי משתמש עתידניים ודברים ששנים אחר כך מופיעים לנו מול העיניים כדרך קבע (הסרט דו״ח מיוחד קופץ בהקשר הזה).

עכשיו דמיינו שאפשר להשתמש באותה הטכניקה בשביל לקחת את החזון המוצרי שנים קדימה.

מכאן הגיע הרעיון של סרטוני חזון – Vision Videos – כלי שמאפשר לנו להפוך את הרעיונות של צוותים שונים במאנדיי.קום למוחשיים. מה שנראה בסרטונים הוא חזון עתידי, כך שהפיצ׳רים לא קיימים. ועדיין, השימוש בהם קם לתחייה מול עיני כל העובדים בחברה.

השבוע, שגיא הוברמן – מעצב motion במאנדיי.קום, מצטרף לרועי מן וליאור קרנכל, לדבר על שימוש בכלי – Motion Design – שהפך להיות חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון העתידי של המוצר, כלי עזר במכירות ללקוחות ודרך אפקטיבית ליישור כלל העובדים בחברה על כיווני פיתוח עתידיים.

44: Vision videos - how we demonstrate the future of the product

You know how you see something in a film and then it becomes real? In sci-fi films it happens all the time. Motion imaging, futuristic user interfaces…things that years later are used daily without awe (the movie Minority Report pops to mind).

Now imagine using the same technique to take a product years ahead.

This is where the idea of vision videos comes from. It’s a tool that enables us to turn the imagination of different teams at monday.com to be something tangible. What appears in the videos is a vision of the future – the features don’t yet exist, and still, they spring to life in front of all monday.com employees.

This week, Sagie Huberman – motion designer @monday.com, joins Roy Mann and Lior Krengel. They talk about experimenting with a tool – motion design – that became an inseparable part of the product’s planning and a super effective way to align all of the company on future development directions.

Some Vision Videos

המלצות לעוד פרקים

אנחנו מדברים על הסיבות מאחורי ההחלטה לערב את כל העובדים בתהליך ההנפקה. אורחים: אושרת בנימין, VP HR, ואוריאל וייס, VP Operation במאנדיי.קום עוד מידע >>

אנחנו מדברים על הדרך הטובה ביותר לגרום למשתמשים להמשיך ולהשתמש במוצר שלנו – יצירת הרגל. אורחות: מיכל לופו, Group Product Manager, וסתיו לוי, Product Manager במאנדיי. עוד מידע >>