logo
Startup for Startup
יותר מ-3,500 איש נמצאים באיזור האישי
להרשמה ויצירת חיבורים

מגוון פודקסטים, סרטוני וידאו ומאמרים לקריאה בהתאם לסגנון התוכן והתחום שמעניינים אתכם

קורס ניהול

קורס

.

4 שיעורים

62 דק׳ צפייה

.

5 דק׳ קריאה

.

133 דק׳ האזנה

קורס ניהול

גם אם אנחנו עובדים מצטיינים, שום דבר לא מבטיח שנהיה גם מנהלים כאלה. בניהול צוות יש לא מעט אתגרים, והרבה מהם לא קשורים למקצוע או לתחום ממנו הגענו. בקורס נדבר על האתגרים המשמעותיים ביותר שמנהלים ומנהלות חווים, כולל בניית צוות, שימור עובדים וגם פרידה מהם, ונדבר על הדרכים השונות בהן ניתן להתמודד עם האתגרים הללו, וגם על איך עוזרים לעובדים ולעובדות שלנו לצמוח תוך כדי.

ניהול
צעדים ראשונים בהקמת סטארטאפ

קורס

.

7 שיעורים

97 דק׳ צפייה

.

86 דק׳ קריאה

.

304 דק׳ האזנה

צעדים ראשונים בהקמת סטארטאפ

בעזרת יזמים ויזמות שמשתפים מהניסיון שלהם, בקורס נעבור דרך השלבים השונים של הקמה של סטארטאפ - החל מוולידציה לרעיון, דרך מערכת היחסים עם השותפים ובניית המוצר הראשון, ועד לתהליך גיוס כספים ומציאת לקוחות ראשונים. כל פרק יעסוק באתגר אחר שפוגש כל סטארטאפ בתחילת הדרך, ואיך אפשר לעבור אותו בצורה הטובה ביותר.

Pre-seed/seed
יזמות
+1
חיפוש עבודה

קורס

.

5 שיעורים

156 דק׳ צפייה

.

36 דק׳ קריאה

.

115 דק׳ האזנה

חיפוש עבודה

תקופת חיפוש העבודה יכולה להיות לא פשוטה. התחושה שעתידנו המקצועי תלוי, פעמים רבות, באדם אחר שבוחן את יכולותינו על בסיס מסמך בן עמוד אחד, יכולה להותיר אותנו מרגישים חסרי אונים. ועדיין, ישנן הרבה פעולות שאפשר לעשות בשביל לייעל את תהליך חיפוש העבודה ולתמוך בנו בדרך למציאת התפקיד הנכון. בקורס הבא אספנו עבורכם טיפים וסיפורים אישיים של עובדים.ות ומגייסים.ות, שיסייעו לכם לנהל את תהליך חיפוש העבודה שלכם בצורה מיטבית.

חיפוש עבודה
יסודות
+1
בניית מותג ויצירת תוכן

קורס

.

3 שיעורים

238 דק׳ צפייה

.

35 דק׳ קריאה

.

87 דק׳ האזנה

בניית מותג ויצירת תוכן

שני אלמנטים משמעותיים להצלחת המאמצים השיווקיים שלכם, הם יצירת תוכן שמדבר לקהל היעד שלכם, ובניית מותג שתואם לערכים שלכם ומצליח לקחת את החברה קדימה. בקורס נתמקד בשני התחומים האלה, שלרוב הולכים יד ביד.

Early stage
Growth Stage
+1

השאלות שהכי מעסיקות יזמים.ות ועובדים.ות באקוסיסטם

גיוס כסף
Fail & Tell
המדריך להנפקה
AI
Early stage
Growth Stage
Late stage
Pre-seed/seed
אימפקט
גיוס כספים
דאטה
הנפקה
הצלחת לקוחות (CS)
השראה
חרבות ברזל
יזמות
יסודות
מוצר
מכירות
משאבי אנוש
משפטי
ניהול
עיצוב
פיננסים
פיתוח
שותפויות עסקיות
שיווק
תפעול
קבלו עדכון ישר למייל ברגע שיוצא תוכן חדש בנושא

 פורום פאונדרים

פורום פאונדרים
בפני יזמים ויזמות עומדים אתגרים רבים ומגוונים, כמו גיוס כסף, ניהול ארגון צומח ומציאת פרודקט-מרקט פיט. האתגר הפחות מדובר, הוא האתגר האנושי: הבדידות של המייסדים בצמרת. ככל שהסטארטאפ גדל ומתפתח, עולה הצורך של היזמים והיזמות לשמוע ולהתייעץ בפתיחות עם אחרים הנמצאים במצבם - איך הם חווים ומתנהלים בתוך אותם האתגרים.
מתוך הבנה של הצורך העמוק והרצון לתת מענה לקהילה שלנו, Startup for Startup יוצאים בסדרת מפגשים מיוחדת ואינטימית עבור פאונדרים ופאונדריות בשלבי Post-A. הסדרה תכלול שלושה מפגשים (תאריכי המפגשים בהמשך הטקסט) אשר יונחו ע״י נועה מץ, פסיכולוגית מוסמכת ולשעבר שותפה בקרן ההון סיכון F2VC. במהלך השנים האחרונות נועה עבדה עם מאות יזמים ויזמות והצוותים שלהם על מיקסום ביצועים והתנהלות בתוך מציאות משתנה.
קריטריונים להשתתפות 1. פאונדרים/ות בשלבי Post-A: הפורום מיועד ספציפית לפאונדרים שעברו בהצלחה את השלבים המוקדמים של הקמת ובניית הסטארטאפ וצלחו את המיילסטון המשמעותי של גיוס שלב A. אם את/ה פאונדר/ית של סטארטאפ בשלב אחר ורוצה לקחת חלק במפגשים דומים, אפשר לכתוב לנו ב-startupforstartup@monday.com ונעדכן אותך ברגע שנפתח פורום לשלב שמתאים לך.
2. מינימום 30 עובדים: כדי לאפשר דיון מפרה ובעל ערך ככל האפשר, אנחנו מזמינים פאונדרים שבחברה שלהם 30 עובדים לפחות. הקריטריון הזה מאפשר לנו לוודא שהפורום הוא יחסית הומוגני מבחינת שלב וסוגי אתגרים.
3. כל סוגי הפאונדרים: למרות שמפגשים מסוג כזה בדרך כלל פתוחים רק לתפקיד ה-CEO, הפורום פתוח לכל סוגי התפקידים של הפאונדרים. מגוון של דעות ופרספקטיבות ייצור החלפה מעניינת של רעיונות ופתרונות, וגם יעזור להבין טוב יותר את נקודת המבט והמקום ממנו מגיעים בעלי תפקידים אחרים בארגון.

נושאי המפגשים 1. קו-פאונדרים: צלילה אל מערכת היחסים בין שותפים, ניהול אתגרים ושיתוף פרקטיקות לבנייה ושמירה על צוות פאונדרים חזק ואפקטיבי.
2. משקיעים: אסטרטגיות לניהול מערכת היחסים המורכבת מול המשקיעים בשלבי post-A, שיתוף של הצלחות, ודיון על אתגרים שנתקלתם בהם במהלך סבבי הגיוס.
3. F&F - Friends & Family: דיון על התפקיד החשוב של רשת התמיכה שלכם, איך היא יכולה להעצים אתכם ואת החברה, ומה קורה כאשר לעיתים רשת התמיכה מפסיקה לשמש כעוגן והופכת לעוד מקום בו אתם נדרשים ונדרשות ׳לחבוש את המסכה׳ ולשחק את תפקיד היזם המושלם והבטוח. למשתתפים/ות תהיה הזדמנות להתחבר עם פאונדרים ופאונדריות בשלב דומה, להחליף תובנות וליצור קשרים שיוכלו להועיל גם בהמשך הדרך.
על מנת ליצור שיח אינטימי ומפרה, נבקש מכם לחתום על NDA לפיו אתם מתחייבים שלא לשתף מחוץ לפורום אודות המידע אותו משתפים חברי הפורום במהלך המפגשים.

תאריכים ושעות המפגשים ייערכו ב29.2, 14.3, 28.3 בין השעות 10:00-12:00 (הרשמה לתוכנית משמעותה התחייבות להגעה לשלושת התאריכים).

מאנדיי.קום, יצחק שדה 6, תל אביב

·

10:00-12:00

להרשמה >>
 פורום פאונדרים

מרעיון להקמת סטארטאפ - צעדים ראשונים בהקמת סטארטאפ

יש לך רעיון לסטארטאפ - מצויין :) אבל מה השלב הבא? איך מגיעים משלב הרעיון, למצב שמקימים חברה אמיתית? באירוע נשמע על המסע של מאי פיאמנטה ונועה זילברמן בדרך להקמת הסטארטאפים שלהן, ונלמד מעמיחי אבן חן איך לוודא שאנחנו פותרים בעיה אמיתית.

אונליין

·

17:30-19:00

להרשמה >>
מרעיון להקמת סטארטאפ - צעדים ראשונים בהקמת סטארטאפ
Knowledge

אם גייסתם כסף ואספתם תובנות על הדרך, אם ניהלתם פרויקט מעניין בעבודה, או אם כתבתם על התחום המקצועי שלכם ואתם חושבים שהתוכן יכול לעזור לאחרים - נשמח לשתף את הידע שצברתם

Ask

שלחו לנו שאלה בכל נושא וקבלו תשובה מהאנשים הרלוונטים ביותר

iconתשאלו אותנו הכל